Vila Vili

Země: Chorvatsko
Destinace: Kvarner - Mali Lošinj
Strava Bez stravování
Doprava Vlastní
Vlastní dopravaKlimatizaceVzdálenost od pláže: 100 m100mWi-FiZvíře povoleno
2 823 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, jeho správní centrum, přístav a významné letovisko, má 6 600 obyvatel. Má velmi příjemné podnebí, hojnost vegetace, zvláště lesů. Pro tyto příznivé podmínky byl jakoby předurčen stát se již koncem 19. stol. jedním z nejoblíbenějších klimatických lázeňských středisek na východním Jadranu. Vila Villi leží 100 m od moře, 800 m od centra. Zvířata jsou povolena.

Ubytování

Studio 2 (přízemí) – jedna místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, koupelna, SAT/TV, klimatizace, terasa; A4 (přízemí) – 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyně, koupelna, SAT/TV, klimatizace, terasa, gril, parkoviště.

Stravování

Vlastní.

Pláž

V okolí je koupání s romantickými malými oblázkovými plážemi, otevřené moře a křišťálově čistá voda. V blízkosti je také nudistická pláž. V zálivu Čikat jsou oblázkové a kamenité pláže, betonové plošiny.

Popis destinace

Ostrov Mali Lošinj patří mezi nejkrásnější ostrovy celého Jadranu. Vyniká svým specifickým léčivým klimatem, množstvím různorodé vegetace, a toto vše společně s mořským vzduchem působí blahodárně zejména při dýchacích potížích a alergických reakcích na pyly. Dopady civilizace jsou zde minimální a creskološinjskou oblast stále obývá populace delfínů. Klima a flóra se podstatně liší od Cresu, ostrov je omýván teplým proudem, a proto je tady tepleji a daří se zde i subtropickému rostlinstvu. Všudypřítomné palmy jsou toho důkazem. Za povšimnutí stojí zátoka Čikat, která má rozsáhlé zázemí vodních sportů a areál s řadou tenisových kurtů a hřišť. Mali Lošinj je hlavním střediskem ostrova s přístavem plným života a pěknou promenádou. Již v minulém století bylo toto středisko vyhlášeno klimatickými lázněmi. Na Mali Lošinj navazují dvě zátoky − již zmíněná Čikat a zátoka Sunčana Uvala s typickými romantickými plážemi.

Termíny a ceny

Vila Vili ***
Chorvatsko - Kvarner - Mali Lošinj

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
21.09. - 28.09.2019 8 Vlastní Bez stravování    2 823 Kč 2 823Kč
28.09. - 05.10.2019 8 Vlastní Bez stravování    2 823 Kč 2 823Kč
Cena zahrnuje

7x nájem apartmánu, spotřebu el. energie, vody a plynu, ložní prádlo, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Povinný jednorázový přihlašovací poplatek (cena za osobu, platba na místě) 2 €, povinný poplatek za závěrečný úklid (typy A2, A3) (cena za každý apartmán, platba na místě) 20 €, povinný poplatek za závěrečný úklid (typy A4, A5) (cena za každý apartmán, platba na místě) 30 €, povinný poplatek za závěrečný úklid (typy A6, A7) (cena za každý apartmán, platba na místě) 40 €, domácí zvíře (cena za den, platba na místě) 5 €, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 20 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 30 Kč, pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 390 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S).

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)