Dům Josipa

Země: Chorvatsko
Destinace: Kvarner - Mandre
Strava Bez stravování
Doprava Vlastní
Vlastní dopravaKlimatizaceVzdálenost od pláže: 200 m200m
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Mandre je klidnější místo, vhodné pro všechny věkové kategorie. Pobyt v Mandre je spojený s relaxací a koupáním. Dům Josipa je vzdálen přibližně 200 m od pláže, 300 m od centra a 150 m od restaurace. Možnost parkování.

Ubytování

Dům Josipa nabízí 5 pěkně zařízených apartmánů, které se nacházejí v přízemí, v prvním a druhém patře. Studio pro 2-3 osoby - jedna místnost s kuchyňským koutem, klimatizace, SAT/TV, terasa, A2+1 - 1 ložnice s přistýlkou, balkon, A3+1 - jedna ložnice s přistýlkou a lůžko v obývacím pokoji, balkon, A4+1 - 2 ložnice s jednou přistýlkou, terasa nebo balkon s klimatizací. V každém apartmánu je obývací místnost, kuchyně s vybavenou jídelnou (nádobí, lednička, sporák), sprcha, WC, balkon nebo terasa, klimatizace je pouze v některých apartmánech za poplatek. Povinností hostů je dodržovat domovní řád.

Stravování

Vlastní.

Pláž

200 m.

Doprava

Vlastní.

Další informace

Zvířata nejsou povolena.

Doprava

Vlastní.

Popis destinace

Malé turistické městečko Mandre se nachází přibližně 13 km od Novalji, na jižním pobřeží ostrova Pag. Mandre je velmi příjemné a vhodné pro strávení klidné dovolené. Najdete tady pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
Ve zdejších restauracích si můžete pochutnat na vynikajících místních specialitách, v kavárně u pobřežní promenády si pak dopřejte odpolední kávu. Při večerní procházce kolem moře si užijte tiché šplouchání vln a prohlédněte si suvenýry.
Skvělým tipem na výlet je nedaleká vnitrozemská vesnice Kolan, kde se nachází světoznámá sýrárna Gligora, zde můžete koupit vynikající Pažský sýr, ale i místní vína, pršut či jiné delikatesy. Za návštěvu určitě stojí města Pag i Novalja, od kterých je Mandre vzdáleno do 15 km. Z Mandre lze také podniknout několik lodních výletů – na ostrovy Olib a Silba, nebo půldenní lodní výlet na ostrovy Maun a Škrda.

Termíny a ceny

Dům Josipa
Chorvatsko - Kvarner - Mandre

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)