Hotel Duga Uvala

Země: Chorvatsko
Destinace: Istrie - Duga Uvala
Strava Polopenze
Doprava Vlastní
Vlastní dopravaKlimatizaceBazénVzdálenost od pláže: 100 m100mWi-FiZvíře povoleno
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Přednosti

Klimatizace, WiFi připojení, bazény.

Popis

Duga Uvala se nachází na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova, je nejjižnějším letoviskem na Kvarnerské riviéře, leží v zátoce Vinjole, 25 kilometrů od Puly a 3 km jihovýchodně od obce Krnica. Předností letoviska je krásná nedotčená příroda v jeho okolí a výborné podmínky pro vodní sporty.

Resort Duga Uvala leží v krásném prostředí na východním pobřeží Istrie asi 20 kilometrů od Puly. Resort se skládá z hlavní budovy hotelu a depandance, která je s hotelem spojena vnitřním průchodem. V resortu se nachází komplex vnitřních a venkovních bazénů se slanou vodou a dětské bazény. K dispozici jsou sprchy, lehátka a slunečníky (zdarma). Vedle bazénů je tělocvična a posilovna. Resort Duga Uvala nabízí také mnoho sportovních možností: tenis (tři hřiště), stolní tenis, futsal, házená, basketbal a streetball, badminton (dvě hřiště), minigolf, trampolína a dětské hřiště. V letní sezóně hotel pořádá pro hosty zábavní programy.

Domácí zvíře povoleno za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, WiFi připojením, klimatizací. Podkrovní pokoje nemají balkon.
- Dvoulůžkový pokoj Standard (s možností přistýlky): dvoulůžková postel, možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm), balkon (orientovaný do parku a vnitrobloku).
- Třílůžkový pokoj Superior (s možností přistýlky): dvoulůžková postel, rozkládací gauč/postel, možná přistýlka (na vyžádání, rozměry 80x180 cm), minilednička, balkon na mořskou stranu/s bočním pohledem na moře.
- Rodinný pokoj pro 4 osoby (s možností přistýlky): 2 pokoje (v jednom je manželská postel a v druhém rozkládací pohovka či postel a jedno samostatné lůžko), možná přistýlka (na vyžádání, rozměry 80x180 cm), minilednička, balkon na mořskou stranu/s bočním pohledem na moře.

Podkroví:
- Dvoulůžkový pokoj Standard (s možností přistýlky): dvoulůžková postel, možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm).
- Rodinný pokoj Standard pro 5 osob (s možností přistýlky): manželská postel a tři samostatná lůžka), možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm).
- Třílůžkový pokoj (s možností přistýlky): dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm).
- Třílůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (s možností další přistýlky) - manželská postel a rozkládací pohovka, palanda (nebo 2 samostatná lůžka), možná přistýlka pro dítě do 11,99 let (na vyžádání, rozměry 80x140 cm).

Možnost zapůjčení miniledničky za poplatek (u pokojů, které nejsou standardně miniledničkou vybaveny).
Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů včetně nápoje během stravy. Možnost dokoupení obědů.

Pláž

Vzdálena přibližně 100 m od hotelu, přírodní kamenitá a oblázková s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek

Doprava

Vlastní doprava.

Doprava

Vlastní doprava.

Popis destinace

Duga Uvala je nejjižnější letovisko na Kvarnerské riviéře, v zátoce Vinjole, 3 km jihovýchodně od obce Krnica. Nachází se na jihovýchodní straně Istrijského poloostrova. Duga Uvala leží 25 kilometrů od Puly v krásném prostředí. Předností letoviska je krásná nedotčená příroda v jeho okolí a výborné podmínky pro vodní sporty.

Termíny a ceny

Hotel Duga Uvala ***
Chorvatsko - Istrie - Duga Uvala

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)