Mobilní domky Belvedere

Země: Chorvatsko
Destinace: Dalmácie - Vranjica
Strava Bez stravování
Doprava Vlastní
Vlastní dopravaKlimatizaceBazénVzdálenost od pláže:  mmZvíře povoleno
3 982 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Vranjica je malá turistická víska nacházející se 5 km severně od Trogiru, ve směru na Šibenik a 8 km od mezinárodního letiště 'Split'. Vranjicu charakterizují zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi, bujná středomořská vegetace, stoleté vinohrady a olivovníky, a také ostrovy a ostrůvky ideální pro jednodenní výlety bárkou nebo plachetnicí.

Mobilní domy Belvedere se nacházejí na atraktivním místě v jižní části letoviska Seget Vranjica, s nádherným výhledem na ostrovy. v chladném stínu borovic obklopených středomořskou zelení, jen 5 km od Trogiru - města zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO.

Hosté mají k dispozici plážovou restauraci s terasou, pizzerii, bar, sportbar, lobby bar, obchod se zmrzlinou, obchod se suvenýry, recepci s trezorem (za poplatek), směnárnu, obchod, prádelnu, parkoviště. Wi-Fi zdarma. Otevřen nový bazén se sladkou vodou.
Domácí zvíře povoleno za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Ubytování

Mobilní domky standard (32 m²): 2 ložnice (jedna ložnice s manželskou postelí, druhá se dvěma samostatnými postelemi), propojený kuchyňský kout (nádobí, příbory, plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar s filtrem, ohřívač vody) a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro max. 2 děti do 12 let, 2 sprcha / WC, klimatizace, satelitní TV, terasa s venkovním stolem a 4 židlemi. Kapacita: 4 dospělí + 2 děti do 11,99 let. Vzdálenost k moři je od 50 do 150 metrů.

Mobilní domky superior (32 m²): 2 ložnice (jedna ložnice s manželskou postelí, další se dvěma samostatnými postelemi), propojený kuchyňský kout (nádobí, příbory, plynový sporák, lednice, mikrovlnná trouba, filtrovaný kávovar, ohřívač vody) a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro max. 2 děti do 12 let, 2 sprcha / WC, klimatizace, satelitní TV, terasa s venkovním stolem a 4 židlemi. Kapacita: 4 dospělí + 2 děti do 11,99 let. Vzdálenost k moři je cca 30 metrů.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně.

Pláž

Přírodní, oblázková pláž i betonová plata. Vzdálenost pláže 20-150 m od domků. Dlouhá pláž cca 500 m, je zde i část vyhrazená pro psy.

Doprava

Vlastní.

Další informace

K dispozici je dětské hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty. V termínu od 01.05.-30.09. jsou animace pro děti a dospělé. V hlavní sezoně živá hudba a masáže.

Doprava

Vlastní.

Popis destinace

Vranjica je malá turistická víska nacházející se 5 km severně od Trogiru, ve směru na Šibenik a 8 km od mezinárodního letiště 'Split'. Vranjicu charakterizují zátoky s kamenitými a oblázkovými plážemi, bujná středomořská vegetace, stoleté vinohrady a olivovníky, a také ostrovy a ostrůvky ideální pro jednodenní výlety bárkou nebo plachetnicí.

Termíny a ceny

Mobilní domky Belvedere ****
Chorvatsko - Dalmácie - Vranjica

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
01.10. - 08.10.2022 8 Vlastní Bez stravování    3 982 Kč 3 982Kč
08.10. - 15.10.2022 8 Vlastní Bez stravování    3 982 Kč 3 982Kč
15.10. - 22.10.2022 8 Vlastní Bez stravování    3 982 Kč 3 982Kč
22.10. - 29.10.2022 8 Vlastní Bez stravování    3 982 Kč 3 982Kč
Cena zahrnuje

7x nájem domku, spotřebu el. energie, vody a plynu, ložní prádlo, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek (cena osobu a pobyt) 1 €, dětská postýlka (cena za den, platba na místě) 10 €, domácí zvíře (cena za den, platba na místě) 10€, finální úklid 60 € (hradí se v případě, že klienti sami apartmán při odjezdu neuklidí), pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 35 Kč, pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 390 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S), připojištění pro případ pandemie (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení ) - tarif P (na osobu a den) 36 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S či K5SS).

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)