Vila Bernardica

Země: Chorvatsko
Destinace: Kvarner - Mandre
Strava Bez stravování
Doprava Vlastní
Vlastní dopravaVzdálenost od pláže: 200 m200m
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Mandre je klidnější místo, vhodné pro všechny věkové kategorie. Pobyt v Mandre je spojený s relaxací a koupáním. Vila Bernardica je vzdálena přibližně 200 m od pláže, 100 m od obchodu s potravinami a 100 m od restaurace.

Ubytování

Vila Bernardica nabízí ubytování v pěkných apartmánech. Ve vile je dvoulůžkový studio-apartmán, dále dvoulůžkový apartmán s přistýlkou, dva čtyřlůžkové apartmány a jeden pětilůžkový apartmán. Dvoulůžkový studio-apartmán má ložnici a kuchyňku v jedné místnosti. Dvoulůžkový apartmán s přistýlkou má jednu ložnici, čtyřlůžkové apartmány a pětilůžkový apartmán mají dvě ložnice. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyňku, vlastní sociální zařízení, SAT/TV a terasu. V jednom čtyřlůžkovém apartmánu je možná klimatizace (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Pláž

Vzdálena 200 m od vily.

Popis destinace

Malé turistické městečko Mandre se nachází přibližně 13 km od Novalji, na jižním pobřeží ostrova Pag. Mandre je velmi příjemné a vhodné pro strávení klidné dovolené. Najdete tady pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
Ve zdejších restauracích si můžete pochutnat na vynikajících místních specialitách, v kavárně u pobřežní promenády si pak dopřejte odpolední kávu. Při večerní procházce kolem moře si užijte tiché šplouchání vln a prohlédněte si suvenýry.
Skvělým tipem na výlet je nedaleká vnitrozemská vesnice Kolan, kde se nachází světoznámá sýrárna Gligora, zde můžete koupit vynikající Pažský sýr, ale i místní vína, pršut či jiné delikatesy. Za návštěvu určitě stojí města Pag i Novalja, od kterých je Mandre vzdáleno do 15 km. Z Mandre lze také podniknout několik lodních výletů – na ostrovy Olib a Silba, nebo půldenní lodní výlet na ostrovy Maun a Škrda.

Termíny a ceny

Vila Bernardica
Chorvatsko - Kvarner - Mandre

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)