Vila Vili

Země: Chorvatsko
Destinace: Kvarner - Mali Lošinj
Strava Bez stravování
Doprava Vlastní
Vlastní dopravaKlimatizaceVzdálenost od pláže: 100 m100mWi-FiZvíře povoleno
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, jeho správní centrum, přístav a významné letovisko, má 6 600 obyvatel. Má velmi příjemné podnebí, hojnost vegetace, zvláště lesů. Pro tyto příznivé podmínky byl jakoby předurčen stát se již koncem 19. stol. jedním z nejoblíbenějších klimatických lázeňských středisek na východním Jadranu. Vila Villi leží 100 m od moře, 800 m od centra. Zvířata jsou povolena.

Ubytování

Studio 2 (přízemí) – jedna místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, koupelna, SAT/TV, klimatizace, terasa; A4 (přízemí) – 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyně, koupelna, SAT/TV, klimatizace, terasa, gril, parkoviště.

Stravování

Vlastní.

Pláž

V okolí je koupání s romantickými malými oblázkovými plážemi, otevřené moře a křišťálově čistá voda. V blízkosti je také nudistická pláž. V zálivu Čikat jsou oblázkové a kamenité pláže, betonové plošiny.

Popis destinace

Ostrov Mali Lošinj patří mezi nejkrásnější ostrovy celého Jadranu. Vyniká svým specifickým léčivým klimatem, množstvím různorodé vegetace, a toto vše společně s mořským vzduchem působí blahodárně zejména při dýchacích potížích a alergických reakcích na pyly. Dopady civilizace jsou zde minimální a creskološinjskou oblast stále obývá populace delfínů. Klima a flóra se podstatně liší od Cresu, ostrov je omýván teplým proudem, a proto je tady tepleji a daří se zde i subtropickému rostlinstvu. Všudypřítomné palmy jsou toho důkazem. Za povšimnutí stojí zátoka Čikat, která má rozsáhlé zázemí vodních sportů a areál s řadou tenisových kurtů a hřišť. Mali Lošinj je hlavním střediskem ostrova s přístavem plným života a pěknou promenádou. Již v minulém století bylo toto středisko vyhlášeno klimatickými lázněmi. Na Mali Lošinj navazují dvě zátoky − již zmíněná Čikat a zátoka Sunčana Uvala s typickými romantickými plážemi.

Termíny a ceny

Vila Vili ***
Chorvatsko - Kvarner - Mali Lošinj

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)