Hotel Répce Gold

Země: Maďarsko
Destinace: Bükfürdö
Strava Polopenze
Doprava Autobusem
Autobusová dopravaBazén
6 990 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Bükfürdö leží v nadmořské výšce 150 m n. m. Kariéra lázeňské vody v Büku začala na podzim roku 1957, když hledači ropy, pracující v této oblasti, byli odměněni za svou práci šedesát metrů vysokým výtryskem vody. Pět let poté zde byl zprovozněn první bazén. Voda byla prohlášena za léčivou v roce 1965. Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa. Roku 1972 byly dostavěny kryté lázně, což umožnilo celoroční provoz. V roce 1979 byly prohlášeny za národní léčebné středisko. Rekreační vodní park byl otevřen v roce 1992. Dnes jsou lázně druhým největším lázeňským centrem v Maďarsku. Rozkládají se na ploše 14 hektarů, je tu 26 bazénů (11 z nich krytých) o celkové ploše 5 tisíc m² vody.
Hotely Répce jsou situovány v tichém klidném prostředí na parcele obklopené stinnými listnatými stromy. Z hotelů lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Vybavení: možnost zapůjčení jízdních kol za poplatek. Pro každého návštěvníka parku je k dispozici šatní skříňka. Uzavřené parkoviště zdarma. Posilovna, bazén, Whirlpool, sauna, parní komora, solárium, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost. Hotel Répce má navíc restauraci, bar, kadeřnictví, obchod s dárkovými předměty, Internet, trezor, jacuzzi, v parku hotelu je hřiště na košíkovou, kopanou nebo volejbal, příjem rekreačních šeků a kreditních karet. Hotel Répce Gold má navíc klimatizovanou restauraci s terasou, dětský koutek, biliár, šipky, konferenční sál, business center, solnou komoru.

Ubytování

jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s koupelnou a WC, TV, telefon, rádio, minibar, klimatizace, trezor a internet zdarma. Většina pokojů má balkón, pokoje s přistýlkou balkón nemají.

Hotel dále nabízí rodinné pokoje propojené dveřmi, apartmány, VIP apartmány s perličkovou lázní a dva pokoje pro hosty s tělesným postiženým (s pokojem pro doprovod) - na vyžádání.

Stravování

polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Další informace

Popis lázní: kryté, částečně kryté i venkovní bazény, kneippův bazén, bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38°C, bazény vhodné pro sport mají teplotu 26-28°C, 4 venkovní skluzavky s bezplatným vstupem (v provozu dle počasí), svět saun - aromatická parní sauna 45°C, finská kamenná sauna 85-90°C, bylinná sauna 70°C, infračervená sauna 50°C , krystalická parní sauna 45°C, tepidarium – druh parní kabiny 28-32°C, aromatická sauna 65°C, ďábelská sauna 100°C. finská dřevěná sauna 85-90°C, ledová kabina 15-18°C. Rekreační park - zážitkové koupele lze navštívit se zvláštní vstupenkou. Indikace léčivé vody: vápenatění, artróza (degenerativní nemoc kloubů), osteoporóza (řídnutí kostí), diskopatie, lumbago, Bechtěrevova nemoc, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy, zažívací potíže.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Trasa A

Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Třeboň, Suchdol nad Lužnicí.

Termíny a ceny

Hotel Répce Gold
Maďarsko - Bükfürdö

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
01.10. - 04.10.2020 4 Autobusem Polopenze    6 990 Kč 1 700Kč
Cena zahrnuje

3x ubytování s polopenzí, wellnes Island, vstup do léčivých lázní, venkovního bazénu a adventure bath, aktivní sportovní programy, autobusovou dopravu klimatizovaným autobusem s WC, lázeňská taxa a technický doprovod.

Cena nezahrnuje

Vratná záloha na vstup do termálního koupaliště v Bük 7 eur, 2 000 HUF nebo 200 CZK / elektronická vstupenka. Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 20 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 30 Kč.

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Třeboň, Suchdol nad Lužnicí.