Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem)

First Moment do 30.04.
Země: Slovinsko
Destinace: Rimske Toplice
Strava Polopenze
Doprava Autobusem
9500Autobusová dopravaKlimatizaceBazénWi-Fi
7 890 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Přednosti

Luxusní lázeňský komplex přímo propojený s ubytováním v krásném 4* hotelu, neomezené využívání termálních bazénů, vstup do saunového světa, výlet do Mariboru s českým průvodcem, degustace vín místního vinaře s občerstvením

Popis

Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem) – s výletem a ochutnávkou vína

Užijte si klid a načerpejte síly v nádherné pohádkové krajině panenských hor a lesů v údolí řeky Savinja. Lázeňský komplex Rimske Terme se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí ve Slovinsku v Rimských Toplicích. Lázeňský komplex je vybudován ve stylu římských lázní a nabízí maximální relaxaci těla i ducha. Akrotermální voda zde je jedna z nejbohatších na obsah chemických prvků a blahodárně působí na lidský organismus. Koupele v rimske vodě mohou zharmonizovat problémy s oběhem krve, uvolnit svalové napětí, zmírnit bolesti kloubů a páteře, zlepšit flexibililu, zrychlit metabolismus nebo stimulovat imunitní systém. Výborná poloha v krásném údolí řeky Savinja s nedotčenými lesy má také blahodárný vliv na chronická respirační onemocnění.

Termální komplex nabízí vnitřní a venkovní panoramatický bazén s termální vodou o teplotě 32°C, který je propojen s krytým bazénem. Dále 4 vnitřní a 3 venkovní masážní bazény s podvodními sedadly a podvodními lůžky a teplotou vody 35°C. Přímo v termálním komplexu se můžete osvěžit a občerstvit u bazénového baru. Termální komplex je přímo propojený s hotelem.
Saunový svět Varinia nabízí vnitřní i venkovní finskou saunu, parní sauny, infrasauny, solnou saunu, bio- bylinnou saunu, tepidárium s vyhřívanými postelemi, odpočívadla, vnitřní jacuzzi a ochlazující studený bazén.

Dále komplex nabízí unikátní historickou část termálních lázní s autentickými kamennými koupelemi a moderní hydromasážní vanou. Wellness centrum Amalija nabízí hostům nepřeberné množství různých druhů masáží, léčebných procedur a solnou komoru. V komplexu je k dispozici také kadeřnické studio Marta, fitness centrum, kosmetický salón nebo prostorné kongresové centrum. Centrum je ideální pro pořádání konferencí, teambuldingů, svateb, panelových diskuzí, workshopů, kurzů, společenských akcí, výstav, módních přehlídek nebo rautů. Pět plně vybavených konferenčních sálů má nejmodernější audio a video zařízení. Oddělovače místností umožňují upravit velikost prostor pro vaše potřeby a přání.

V restauracích v Rimske Terme si můžete pochutnat na moderních pokrmech obohacených o bohatou kulinářskou tradici. Restaurace císaře Ferdinanda, kde připravují teplá jídla přímo před hosty. Kavárna princezny Viktorie, kde se můžete ztratit v čase a vyzkoušet čaje připravené podle originálních římských receptur z bylin, které rostou v okolí či vychutnat si popíjení římského vína Malzum. V baru u bazénu se můžete v letních dnech zchladit koktejlem, výtečnou zmrzlinou nebo si pochutnat na lehkém občerstvení.

Hotelový komplex Rimske Terme se skládá ze tří propojených hotelů na ploše více než 30 000 m². Každý hotel má svůj jedinečný styl, který nabízí každému zákazníkovi vysoký komfort ubytování. Hotel Rimski dvor **** je nejnovější a nachází se mezi Hotelem Sofijin dvor a Hotelem Zdraviliški dvor. K dispozici je 68 pokojů. Pobyt se psem není v hotelu dovolen.

1. den
Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách, příjezd do Rimských Toplic, ubytování od 14 hodin, pobyt v lázních a volný program.

2. den
Po snídani fakultativně výlet (cena výletu 600 Kč) do Mariboru a na ochutnávku vína (popis výletu níže v části Dalších informace), příjezd kolem 16 hodiny, pobyt v lázních, volný program.

3. den
Pobyt v lázních, volný program.

4. den
Předání pokojů do 11 hodin a odjezd do ČR.

Ubytování

Ubytování je zajištěno přímo v resortu Rimske Terme, v nejnovějším hotelu Rimski dvor ****.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje Superior vybaveny LCD TV, Wi-fi, minibarem a trezorem. Některé pokoje mají možnost přistýlky pro dítě do 13,99 let. Parkování zdarma na parkovišti má omezený počet míst (nelze rezervovat).

U pokoje bez přistýlky je možno ubytovat dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA nad kapacitu pokoje.

Check in 14:00, check out 11:00.

Stravování

Polopenze - bohaté snídaně a večeře formou bufetu.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Další informace

Neomezené koupání v areálu termálního koupaliště od okamžiku příjezdu do odjezdu, volný vstup do fitness centra, používání županu a pantoflí, pitná termální voda z Amalijina pramene, neomezený přístup k internetu,

Fakultativní výlet do Mariboru s českým průvodcem a ochutnávka vína
Návštěva Mariboru - štýrská metropole a druhé největší město v zemi. Na jedné straně zasazené do svěží zelené přírody pohoří Pohorje a na druhé straně obklopený vinicemi a tokem řeky Drávy, která město rozděluje na dvě části. Maribor je jedno z nejslunnějších míst ve Slovinsku! Čeká zde na vás dobrá nálada, pohostinnost, skvělá vína a vynikající jídlo – ale také muzea, umění, divadlo a hudba. Projděte se s námi po březích Drávy a živými náměstími města, kde se historie a tradice snoubí s dynamikou a moderností, a nechte se okouzlit nejstarší částí města, půstem. Nacházejí se zde zbytky městských hradeb, středověké věže a Stará réva, nejstarší šlechtická réva na světě. 450 let stará vinná réva v Mariboru produkuje tolik hroznů pro 100 lahví ročně. Ty se však neprodávají, ale dávají se jako dárky slavným a korunovaným hlavám.

Na zpáteční cestě navštívíme slovinské Toskánsko - oblast kolem Slovenske Konjice! Zde navštívíme speciální vinný sklep s komentovanou degustací vín ve vinném sklípku (4-6 druhů vína) plus posezení a občerstvení v podobě domácího chleba a také domácího sýru a salámů. Do Rimske Terme se vracíme v dobré náladě.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Trasa A

Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Za příplatek 740 Kč/os.: Plzeň, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 650 Kč/os.: Brno

Termíny a ceny

Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem)
Slovinsko - Rimske Toplice

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
07.04. - 10.04.2024 4 Autobusem Polopenze
First Moment do 30.04.
  
8 190 Kč 7 890 Kč 3 550Kč
25.10. - 28.10.2024 4 Autobusem Polopenze
First Moment do 30.04.
  
8 190 Kč 7 890 Kč 3 550Kč
Cena zahrnuje

3x ubytování s polopenzí formou bufetu, neomezené využití bazénů s termální vodou, neomezený vstup do fitness centra, neomezená konzumace léčivé termální vody, 1x vstup do saunového světa Varinia, bohaté animační programy, návštěva Muzea Rimske terme, vypůjčení županů a pantoflí, dopravu klimatizovaným autobusem s WC a technický doprovod, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Pobytová taxa (cena za osobu a den, platba na místě) 2,5 €, registrační poplatek (cena za osobu a pobyt, platba na místě) 3 €, dětská postýlka (cena za den) 10 €.
Výlet do Mariboru s ochutnávkou vína (600 Kč)
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 750 Kč

Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 30 tis. – tarif K5SS (na osobu a den) 65 Kč, připojištění storna do 55 tis. - tarif S (na osobu a zájezd) 350 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5SS), pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 450 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S).

Příplatky

Saunový svět

Parní sauna (teplota 40–55 °C)
Finská sauna (teplota 80–100 °C)
Solná sauna (teplota 60–65 °C)
Bio sauna (teplota 50–60 °C)
Infračervená sauna (teplota 45–65 °C)
Vnitřní vířivka, Ochlazovací bazének, Odpočinková místnost, Venkovní terasa

Masáže

Masáže Valetuda – jílový peeling celého těla, tibetská zvuková koupel a masáž celého těla
Masáže Slovinský dotek – solný peeling a zábal z mořských řas, masáž celého těla a obličeje
Římská masáž – zvuková koupel s masáží celého těla a obličeje
Zlatá římská masáž – masáž těla a obličeje šípkovým olejem s částečkami ryzího zlata
Bylinná masáž – masáž celého těla a obličeje s bylinnými snopy a bylinným olejem
Masáž lávovými kameny – masáž celého těla horkými lávovými kameny
Wellness masáž – masáž celého těla mandlovým olejem
Aroma masáž – masáž celého těla s kombinací různých bylinných masážních olejů
Solná masáž – masáž celého těla a obličeje levandulovým olejem a himalájskou solí, osvěžení mořskou minerální mlhou
Vinná masáž – masáž celého těla a obličeje s peelingem s hroznovým aroma
Antistresová masáž – antistresová masáž zad, hlavy a obličeje
Dětská čokoládová masáž

Koupele a péče o tělo

Koupele v minerální léčivé vodě s esenciálními oleji
Romantické koupele s kombinací soukromé sauny – pro 2 osoby
Koupele v mléku a medu s hydromasáží
Peelingové rituály celého těla
Detoxikační a hubnoucí programy
Kosmetické služby (čistící, hydratační a vyživující péče o pleť)
Manikúra a Pedikúra
Depilace celého těla
Hydroterapie – vodní terapie pro úlevu od bolesti
Kinezioterapie – různá cvičení s fyzioterapeutem
Magnetoterapie – fyzikální metoda léčby postižených částí těla

Ceník lze vyžádat přímo u CK.

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Za příplatek 740 Kč/os.: Plzeň, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 650 Kč/os.: Brno