Jižní Švýcarsko a italská jezera

Země: Švýcarsko
Destinace:
Strava Snídaně
Doprava Autobusem
Autobusová doprava
6 990 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Již třetí století představuje Švýcarsko nejprestižnější cíl světové horské turistiky. Magnetem pro návštěvníky jsou nejčastěji místa, která jsme vybrali pro tento okruh. Sami nám dáte za pravdu, že o atraktivitě nejznámějšího švýcarského horského střediska, ledovci pokrytých horských partií, nejfotografovanějšího alpského štítu nebo jezer obklopených subtropickou vegetací není pochyb. Navíc si prohlédnete půvabná městečka a rozkvetlé terasovité zahrady na březích největších italských jezer.

1. den

odpoledne odjezd. Noční přejezd do Švýcarska.

2. den

ráno příjezd do střediska Täsch a odtud odjezd vlakem do Zermattu. Fakultativně zubačkou na Gornergrat (3100 m), odkud se otevírá působivý pohled na Velký Matterhorn (cca 70 CHF). Z Gornegratu pro zájemce možnost několika variant pěší turistiky – náročnější i nenáročná. Odpoledne zastávka u nádherného renesančního zámku v Brigu a přejezd Simplonského průsmyku. Ubytování.

3. den

dopoledne cesta podél jezera LagoMaggiore, fakultativně výlet lodí na Boromejské ostrůvky: šlechtické rezidence, rybářská vesnice a subtropické zahrady (cca 12 eur). Zastávka ve městě Lugano na břehu Luganského jezera. Návštěva čokoládovny Alprose v Caslanu, možnost výhodného nákupu čokolády. Ubytování.

4. den

program u jezera Lago di Como: zastávka v lázeňském městečku Tremezzo a prohlídka rezidence Villa Charlotta s terasovitými zahradami a výhledy na jezero, výlet lodí (cca 8 eur) přes jezero Lago di Como do nejmalebnějšího městečka na jeho břehu – Bellaggia. Noční přejezd do České republiky.

5. den

ráno návrat domů.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC

Trasa A

České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Blatná, Nepomuk, Plzeň, Rozvadov.

Trasa B

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany.

Termíny a ceny

Jižní Švýcarsko a italská jezera
Švýcarsko

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
06.07. - 10.07.2022 5 Autobusem Snídaně    6 990 Kč 6 990Kč
Cena zahrnuje

2x ubytování v hotelu*** se snídaní v pokojích s vlastním příslušenstvím, dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 35 Kč, připojištění pro případ pandemie (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení ) - tarif P (na osobu a den) 36 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S či K5SS).

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Blatná, Nepomuk, Plzeň, Rozvadov.

Trasa B

Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany.