Fontana Resort Hotel

Země: Chorvatsko
Destinace: Dalmácie - Hvar
Vlastní dopravaBazénVzdálenost od pláže: 100 m100mWi-FiZvíře povoleno
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Přednosti

Bazén, animace.

Popis

Adriatiq resort Fontana leží cca 300 m od centra malebného města Jelsa. Jedná se o příjemný resort pavilonového typu. Hosté mají k dispozici restauraci, směnárnu, bar u bazénu, salon krásy, 2 venkovní bazény se slanou vodou (jeden pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu. Wi-Fi zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Comfort a Classic s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, telefon, ventilátor. Pokoje typu Comfort jsou umístěny v malých pavilonech, všechny byly renovovány a mají navíc fén. Pokoje v patře mají francouzské okno a přistýlka zde není možná, pokoje v přízemí mají terasu a jsou s možností přistýlky. Fotografie pokojů jsou pouze ilustrativní, zobrazují pokoje typu vyšší kvality.

Stravování

Polopenze.

Pláž

100 m od střediska.

Doprava

Vlastní.

Další informace

Sportovní vyžití, stolní tenis, fitness, v nedaleké sportovní hale (cca 10 min. chůze od resortu) je možnost provozovat další sporty. Dětský koutek pro děti 6–12 let, v červenci a srpnu živá hudba, v termínech od půlky června do konce srpna animace pro děti a dospělé (tematické večery).

Doprava

Vlastní.

Popis destinace

Hvar se svou rozlohou zařadil na čtvrté místo mezi ostrovy v jadranském souostroví, takže tu během své dovolené určitě budete mít co objevovat. Můžete se vydat po klikatých stezkách do odlehlých zátok s krásnými plážemi, projít si opuštěné kamenné vesnice ve vnitrozemí nebo se vydat na výstup mezi vinicemi a políčky levandule na nejvyšší vrcholy, odkud se otevírá dech beroucí pohled na celé panorama ostrova. Ostrov turistům nabídne upravené a dobře vybavené pláže, živé kavárny na pobřeží, malé hospůdky se specialitami místní kuchyně i příjemné pobřežní promenády.

Termíny a ceny

Fontana Resort Hotel **
Chorvatsko - Dalmácie - Hvar

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)