Vyhledat zájezd

- 
- 
Počet osob: Nerozhoduje
Vymazat vše

Uveďte počet dospělých a dětí,
které chcete ubytovat dohromady
v jednom pokoji/ apartmánu.

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:

Jak objednat službu

tel. pomoc při přihlášení - helpdesk - informace na tel. 382 216 216

Objednat službu je možné dvěma způsoby.
1.
 • Vyhledejte požadovanou službu přímo na těchto stránkách.
 • Klikněte levým tlačítkem myši na tlačítko rezervovat u příslušného termínu.
 • Postupujte dle instrukcí a vyplňte online objednávkový formulář.
 • Doporučujeme Vám sjednat rovněž pojištění léčebných výloh a storna služby u pojišťovny Uniqa.

 • Cena pojištění léčebných výloh 15 Kč/den.
 • Cena pojištění léčebných výloh a pojištění pro případ storna služby 27 Kč/den.
 • Cena je jednotná u dospělých osob i dětí.
 •  

  2.
  Uložte cestovní smlouvu na pevný disk.

  Klikněte lev7mtlačítkem myši na odkaz stáhnout smlouvu o cestovní službě 2018, z menu vyberte "Uložit cíl jako…"
  a stáhněte přihlášku do svého počítače.

  Po stažení cestovní smlouvu otevřete a vyplňte v programu MS Word.

  Vyplněnou cestovní smlouvu odešlete e-mailem na adresu info@kellnerck.cz (cestovní smlouvu přiložte jako přílohu emailu).
  Pokud by nebylo možno zaslat cestovní smlouvu e-mailem (např. z technických důvodů), je možno ji vytisknout a zaslat poštou. V tomto případě uveďte na přihlášce poznámku "Internet – sleva 4 %".
  Po vyplnění a odeslání cestovní smlouvy budete kontaktováni pracovníkem CK Kellner, který provede kontrolu smlouvy, opraví případné chyby a potvrdí dostupnost objednaných služeb.
  Potvrzená smlouva Vám bude zaslána zpět na Vaši adresu. Potvrzenou cestovní smlouvu podepište a zašlete poštou, e-mailem nebo faxem na adresu CK Kellner. Jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo.

  Po obdržení potvrzené cestovní smlouvy je nutno uhradit nejpozději do týdne 50 % z ceny služby příkazem k úhradě na účet CK Kellner (čísla účtů jsou uvedena dole na cestovní smlouvě),
  poštovní složenkou či hotově v pokladně CK Kellner. CK Kellner si vyhrazuje právo stornovat přihlášku v případě, že platba nebude v termínu provedena.

  Nejpozději 30 dní před uskutečněním služby je nutno doplatit zbytek ceny služby. Týden před cestou jsou zasílány ubytovací vouchery a pokyny na cestu.

  V režimu prodeje last moment je nutno platit celou částku neprodleně, nejlépe složením finančních prostředků na účet CK Kellner.

  Čísla účtů naleznete v hlavičce cestovní smlouvy.
  Pokud vyplníte cestovní smlouvu prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo odešlete cestovní smlouvu ze svého e-mailu, uplatněte slevu za přihlášení internetem 4 %.
  Sleva se poskytuje z ceny ubytování a autobusové dopravy. Sleva se neposkytuje z příplatků.

  Děkujeme za Váš zájem o službu CK Kellner.

  Důležitá upozornění ke katalogu CK Kellner 2018

  Součástí ceny služby není pojištění léčebných výloh a storno poplatků.
 • Zajišťujeme pojištění léčebných výloh – 15 Kč/den, komplexní cestovní pojištění včetně storna – 27 Kč/den, komplexní cestovní pojištění včetně storna u leteckých služeb – 55 Kč/den.
 • Mořská strana, MS: pokoj orientovaný na moře neznamená vždy pohled moře.
 • Asistenční delegátské služby: delegát pomáhá při obtížných situacích, nemoci, ztrátě dokladů a jiných nestandardních situacích. Dle možností organizuje informační schůzky a na informační nástěnce CK Kellner je uvedeno telefonické spojení na delegáta.
 • Pro svozy k základním trasám mohou být použity mikrobusy a osobní automobily.
 • Při menší obsazenosti služby si cestovní kancelář vyhrazuje právo využít k dopravě klimatizovaný mikrobus.
 • U poznávacích služeb není v ceně zahrnuto vstupné do objektů a areálů, trajekty a lodní lístky, lanovky a horské dráhy, pokud není pod heslem „cena zahrnuje“ výslovně uvedeno jinak. Ceny vstupů jsou pouze orientační. U některých služeb se kvůli povinné bezpečnostní přestávce řidičů autobusu a omezení vjezdu zájezdových autobusů budete pohybovat pěšky a metrem. V pokynech (odbavení na cestu) se dozvíte přesné instrukce.
 • U apartmánů v Chorvatsku je zpravidla ložní prádlo zahrnuto v ceně, u apartmánů v Itálii je ložní prádlo zpravidla za příplatek, pokud není v katalogu uvedeno jinak.
 • U apartmánů v Itálii zpravidla není v ceně zahrnut závěrečný úklid. Klienti musí apartmán před odjezdem uklidit sami, pokud není v katalogu uvedeno jinak.
 • Fotografie hotelových pokojů a apartmánů jsou pouze ilustrativní.
 • Při kratších pobytech než 7 dnů je v některých případech účtován příplatek – info v CK.
 • V katalogu je vedle kvalitních hotelů zařazeno i velmi jednoduché ubytování, např. hotel Komodor, hotel a depandance Alem, pavilon Slaven, hotel Adriatic s depandancí Jadran a další. Prosíme klienty, kteří volí kvalitnější ubytování, aby dobře zvážili a konzultovali nákup těchto levných kapacit. V katalogu jsou tyto skromné ubytovací kapacity zařazeny, protože je velký počet klientů, kteří do těchto hotelů opakovaně jezdí, s nižší úrovní ubytování a služeb počítají, jsou spokojení a oceňují cenovou dostupnost. Nechceme nikomu touto nabídkou způsobit zklamání, nespokojenost a rozčarování při příjezdu na místo Vaší dovolené. Volte proto z široké nabídky *** a **** kapacit.
 • Upozorňujeme, že v Chorvatsku na Istrii a Kvarneru v termínech před 10.06.2017 a po 09.09.2017 a na Dalmácii v termínech před 03.06.2017 a po 23.09.2017 nebudou na místě k dispozici asistenční služby delegáta. K dispozici bude telefonní služba poskytována z cestovní kanceláře.
 • Uvedený průvodce u poznávacích služeb je bez garance.