Vyhledat zájezd

- 
- 
Počet osob: Nerozhoduje
Vymazat vše

Uveďte počet dospělých a dětí,
které chcete ubytovat dohromady
v jednom pokoji/ apartmánu.

Počet dospělých:
Počet dětí:
Věk dětí:

O nás

Cestovní kancelář Kellner byla založena v roce 1992. První služby byly organizovány do Itálie, v současnosti je nejvýznamnější destinací Chorvatsko, kde CK Kellner působí od roku 1993. V průběhu let byla nabídka rozšířena o širokou paletu poznávacích služeb a lyžařské pobyty. Služby jsou nabízeny s autobusovou, vlastní i leteckou dopravou.

Spolupracujeme s několika českými, slovenskými i německými cestovními kancelářemi, což vede k významnému rozšíření již tak pestré nabídky pro naše klienty. Od roku 2011 je v CK možno zakoupit mezinárodní jízdenky společnosti Student Agency a od roku 2018 jízdenky společnosti Flix Bus. Od roku 2012 také vstupenky společností Ticket Art, Ticket portal a Ticket Live.

V kanceláři v Jungmannově ulici 33 v Písku se nachází také směnárna, a to bez poplatku. Klientům se takto snažíme nabízet skutečně komplexní služby týkající se jejich cest, a trávení volného času.

Cílem vedení CK Kellner a všech spolupracovníků CK je spokojenost klientů, odpovídající služby za přijatelné ceny. Jedná se o trvalý a nekončící proces úsilí, kdy největší odměnou pro naši společnost jsou spokojení a stálí klienti.

Cestovní kancelář Kellner je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny Uniqa a v termínu zaplatila povinnou spoluúčast, která je podmínkou platnosti smlouvy a současně podniká v objektu majitelů CK Kellner v centru města Písku. To vytváří spolu s odpovídajícím finančním zajištěním podmínky pro stabilní a klidnou činnost CK.

CK Kellner Vám nabízí i v letošním roce široký výběr služeb a pracovníci CK se těší na Vaši návštěvu či telefonáty a přejí Vám klidnou dovolenou plnou příjemných zážitků a pohody.