Azurové pobřeží

Země: Francie
Destinace:
Strava Snídaně
Doprava Autobusem
Autobusová doprava
6 990 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Společně s námi můžete objevit, co se ukrývá pod legendárními pojmy Azurové pobřeží nebo Francouzská riviéra. Podíváme se do prostředí, které si již v 19. století oblíbila evropská aristokracie. Navštívíme Monako, jeden z nejmenších a zároveň nejbohatších států světa, kde si připomeneme knížecí rodinu, slavné sportovce i hollywoodskou herečku Grace Kellyovou. Další celebrity a boháče potkáme při prohlídce zámků a luxusních vil na mysu Cap Ferrat či přímo na promenádě metropole Azurového pobřeží v Nice. Vůni riviéry pocítíme v parfumérii v Eze, s exotickou vegetací se seznámíme v udržovaných městských parcích nebo botanických zahradách, vykoupeme se na plážích Italské i Francouzské riviéry, poslechneme si italské kantilény ve městě slavného hudebního festivalu a pohlédneme do útrob největšího evropského kaňonu.

1. den

odpoledne odjezd z České republiky.

2. den

Monako. Dopoledne prohlídka Monackého knížectví: knížecí palác, katedrála, Oceánografické muzeum, kasino v Monte Carlu. Příjezd do metropole Italské riviéry – San Remo. Ubytování.

3. den

volný program nebo celodenní fakultativní výlet do provensálského vnitrozemí: Grasse s vyhlášenou parfumerií, odpoledne panoramatická cesta podél Verdonského kaňonu, výhledy do nitra největší evropské soutěsky, koupání v jezeře Sv.Kříže, malebné středověké městečko Moustiers St.Marie (650,- Kč).

4. den

příjezd na mys Cap Ferrat: návštěva řecké vily Kerrylos, procházka po promenádě Zátoky mravenců, návštěva vily baronky Rotschild, obklopené šesti zahradami Koupání a odpočinek na pláži Port St. Jean. V pozdních odpoledních hodinách přejezd do metropole Francouzské riviéry – Nice. Prohlídka města a procházka po vyhlášené Anglické promenádě.

5. den

dopoledne návrat do České republiky.

Trasa A

Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Plzeň, Nepomuk, Blatná, Strakonice.

Termíny a ceny

Azurové pobřeží
Francie

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
17.08. - 21.08.2022 5 Autobusem Snídaně    6 990 Kč 6 990Kč
Cena zahrnuje

2x ubytování v hotelu** se snídaní, dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

fakultativní výlet do provensálského vnitrozemí (cena za osobu) 650 Kč (cena za autobusovou přepravu s průvodcem, vstupné není zahrnuto v ceně výletu), pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 35 Kč, připojištění pro případ pandemie (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení ) - tarif P (na osobu a den) 36 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S či K5SS).

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Plzeň, Nepomuk, Blatná, Strakonice.