Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem)

Special offer
Země: Slovinsko
Destinace: Rimske Toplice
Strava Polopenze
Doprava Autobusem
Autobusová dopravaKlimatizaceBazénWi-Fi
7 890 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Přednosti

Luxusní lázeňský komplex přímo propojený s ubytováním v krásném 4* hotelu, neomezené využívání termálních bazénů, vstup do saunového světa, návštěva adventních trhů ve městě Maribor, Lublaň a Celje.

Popis

Nejhezčí adventní slovinská města s relaxací v termálních lázních Rimske Terme

Užijte si klid a načerpejte síly v nádherné pohádkové krajině panenských hor a lesů v údolí řeky Savinja a vychutnejte si vánoční čas s adventními trhy v nejhezčích slovinských městech Mariboru, Lublaně a Celje.


Lázeňský komplex Rimske Terme se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí ve Slovinsku v Rimských Toplicích. Lázeňský komplex je vybudován ve stylu římských lázní a nabízí maximální relaxaci těla i ducha. Akrotermální voda zde je jedna z nejbohatších na obsah chemických prvků a blahodárně působí na lidský organismus. Koupele v rimske vodě mohou zharmonizovat problémy s oběhem krve, uvolnit svalové napětí, zmírnit bolesti kloubů a páteře, zlepšit flexibililu, zrychlit metabolismus nebo stimulovat imunitní systém. Výborná poloha v krásném údolí řeky Savinja s nedotčenými lesy má také blahodárný vliv na chronická respirační onemocnění.

Termální komplex nabízí vnitřní a venkovní panoramatický bazén s termální vodou o teplotě 32°C, který je propojen s krytým bazénem. Dále 4 vnitřní a 3 venkovní masážní bazény s podvodními sedadly a podvodními lůžky a teplotou vody 35°C. Přímo v termálním komplexu se můžete osvěžit a občerstvit u bazénového baru. Termální komplex je přímo propojený s hotelem.
Saunový svět Varinia nabízí vnitřní i venkovní finskou saunu, parní sauny, infrasauny, solnou saunu, bio- bylinnou saunu, tepidárium s vyhřívanými postelemi, odpočívadla, vnitřní jacuzzi a ochlazující studený bazén.

Dále komplex nabízí unikátní historickou část termálních lázní s autentickými kamennými koupelemi a moderní hydromasážní vanou. Wellness centrum Amalija nabízí hostům nepřeberné množství různých druhů masáží, léčebných procedur a solnou komoru. V komplexu je k dispozici také kadeřnické studio Marta, fitness centrum, kosmetický salón nebo prostorné kongresové centrum. Centrum je ideální pro pořádání konferencí, teambuldingů, svateb, panelových diskuzí, workshopů, kurzů, společenských akcí, výstav, módních přehlídek nebo rautů. Pět plně vybavených konferenčních sálů má nejmodernější audio a video zařízení. Oddělovače místností umožňují upravit velikost prostor pro vaše potřeby a přání.

V restauracích v Rimske Terme si můžete pochutnat na moderních pokrmech obohacených o bohatou kulinářskou tradici. Restaurace císaře Ferdinanda, kde připravují teplá jídla přímo před hosty. Kavárna princezny Viktorie, kde se můžete ztratit v čase a vyzkoušet čaje připravené podle originálních římských receptur z bylin, které rostou v okolí či vychutnat si popíjení římského vína Malzum. V baru u bazénu se můžete v letních dnech zchladit koktejlem, výtečnou zmrzlinou nebo si pochutnat na lehkém občerstvení.

Hotelový komplex Rimske Terme se skládá ze tří propojených hotelů na ploše více než 30 000 m². Každý hotel má svůj jedinečný styl, který nabízí každému zákazníkovi vysoký komfort ubytování. Hotel Rimski dvor **** je nejnovější a nachází se mezi Hotelem Sofijin dvor a Hotelem Zdraviliški dvor. K dispozici je 68 pokojů. Pobyt se psem není v hotelu dovolen.


1. den
v brzkých ranních hodinách odjezd z ČR, v odpoledních a večerních hodinách prohlídka adventního Mariboru, ve večerních hodinách příjezd na ubytování, večeře, nocleh

2. den
snídaně, relaxace v termálních lázních, 12:00 – 14:00 hod. oběd v rámci polopenze, fakultativně v 15:00 hod. odjezd na prohlídku adventní Lublaně(cena výletu 300 Kč), návrat ve večerních hodinách (večeře - individuálně v rámci prohlídky města), příjezd na ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

3. den
snídaně, relaxace v termálních lázních, 12:00 – 14:00 hod. oběd v rámci polopenze, fakultativně v 16:00 hod. odjezd na prohlídku adventního Celje (cena výletu 200 Kč), návrat ve večerních hodinách (večeře - individuálně v rámci prohlídky města), příjezd na ubytování ve večerních hodinách, nocleh.

4. den
snídaně, předání pokojů do 11 hodin a odjezd do ČR.

Ubytování

Ubytování je zajištěno přímo v resortu Rimske Terme, v nejnovějším hotelu Rimski dvor ****.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje Superior vybaveny LCD TV, Wi-fi, minibarem a trezorem. Některé pokoje mají možnost přistýlky pro dítě do 13,99 let. Parkování zdarma na parkovišti má omezený počet míst (nelze rezervovat).

U pokoje bez přistýlky je možno ubytovat dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA nad kapacitu pokoje.

Stravování

Polopenze - bohaté snídaně a večeře formou bufetu.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Další informace

Neomezené koupání v areálu termálního koupaliště od okamžiku příjezdu do odjezdu, volný vstup do fitness centra, používání županu a pantoflí, pitná termální voda z Amalijina pramene, neomezený přístup k internetu,

Adventní Maribor
Návštěva Mariboru - štýrská metropole a druhé největší město v zemi. Na jedné straně zasazené do svěží zelené přírody pohoří Pohorje a na druhé straně obklopený vinicemi a tokem řeky Drávy, která město rozděluje na dvě části. Maribor je jedno z nejslunnějších míst ve Slovinsku! Čeká zde na vás dobrá nálada, pohostinnost, skvělá vína a vynikající jídlo. Projděte se s námi po březích Drávy a živými náměstími města, kde se historie a tradice snoubí s dynamikou a moderností, a nechte se okouzlit nejstarší částí města, půstem. Nacházejí se zde zbytky městských hradeb, středověké věže a Stará réva, nejstarší šlechtická réva na světě. 450 let stará vinná réva v Mariboru produkuje tolik hroznů pro 100 lahví ročně. Ty se však neprodávají, ale dávají se jako dárky slavným a korunovaným hlavám. Prosinec se v Mariboru nese ve znamení svátečních trhů, bohatého rodinného a kulturního programu a oblíbených venkovních koncertů. Tradiční bývá i krásná výzdoba a pohodová atmosféra.


Adventní Lublaň
Hlavní město Slovinska není žádné obří velkoměsto, a přesto se může pyšnit nepřeberným množstvím památek a historickým centrem, které by jí mohly jiné metropole závidět. Centrum leží nad oběma břehy klikatící se řeky Ljublanice, jejíž nábřeží tvoří přirozenou městskou promenádu s celou řadou významných staveb. Po společné prohlídce historického jádra města se budeme těšit na místní adventní trhy, které se konají na Prešerenově náměstí, kde si můžete vychutnat všechnu sváteční krásu v srdci hlavního města. Centrum města a jeho okolí rozzáří výzdoba, jakou jste nikde neviděli, atmosféru dotváří i slaměný betlém na Gallusově nábřeží nebo stánky se svařeným vínem a slovinskými lahůdkami. Najdete zde také spoustu krásných vánočních dárků pro vaše blízké. Jedinečnou atmosféru v Lublani vytváří řeka Lublanice, která protéká centrem města a na břehu řeky také probíhá velká část vánočních trhů, oba břehy pak propojují vánočně nazdobené mosty, včetně toho nejslavnějšího - Tromostovje od architekta Jože Plečnika. Nad tím vším se tyčí slavnostně nazdobený Ljubljanský hrad. Vánoční trhy v Lublani doprovází bohatý doprovodný program, který se koná denně v centrálních ulicích a na náměstích po celý prosinec.


Adventní Celje
Ve starém centru města je několik zajímavostí: Celjski dom , Hotel Evropa , Slovinské lidové divadlo , Provinční muzeum Celje , Vodárenská věž , Mariánský kostel , Národní dům , Knížecí palác , Kostel sv. Daniel a další. Poznatelnou a velmi často fotografovanou plastikou na Krekově náměstí je socha cestovatelky a spisovatelky Almy M. Karlin , která ilustruje, jak Alma odjíždí do světa na nádraží. Pohádková země, která ožívá v polovině prosince a je oblíbená především u dětí, se nachází na Hlavním náměstí. Ulice starého centra města jsou naplněny vůní svátečních lahůdek a teplých nápojů. Během prázdninového jarmarku je možné zakoupit výrobky od místních umělců a dalších místních prodejců. Většina akcí se koná venku a každý si zde najde něco. Nábřeží Savinje zdobí lucerny, což je tradice posledních deseti let.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Trasa A

Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Za příplatek 740 Kč/os.: Plzeň, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 650 Kč/os.: Brno

Termíny a ceny

Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem)
Slovinsko - Rimske Toplice

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
12.12. - 15.12.2024 4 Autobusem Polopenze
Special offer
  
8 190 Kč 7 890 Kč 3 850Kč
Cena zahrnuje

3x ubytování s polopenzí formou bufetu, neomezené využití bazénů s termální vodou, neomezený vstup do fitness centra, neomezená konzumace léčivé termální vody, 1x vstup do saunového světa Varinia, bohaté animační programy, návštěva Muzea Rimske terme, vypůjčení županů a pantoflí, dopravu klimatizovaným autobusem s WC a technický doprovod, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Pobytová taxa (cena za osobu a den, platba na místě) 2,5 €, registrační poplatek (cena za osobu a pobyt, platba na místě) 3 €, dětská postýlka (cena za den) 10 €.
Fakultativní výlet do Ljublany 300 Kč/osoba, fakultativní výlet do Celje 200 Kč/osoba
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 750 Kč

Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 30 tis. – tarif K5SS (na osobu a den) 65 Kč, připojištění storna do 55 tis. - tarif S (na osobu a zájezd) 350 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5SS), pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 450 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S).

Příplatky

Saunový svět

Parní sauna (teplota 40–55 °C)
Finská sauna (teplota 80–100 °C)
Solná sauna (teplota 60–65 °C)
Bio sauna (teplota 50–60 °C)
Infračervená sauna (teplota 45–65 °C)
Vnitřní vířivka, Ochlazovací bazének, Odpočinková místnost, Venkovní terasa

Masáže

Masáže Valetuda – jílový peeling celého těla, tibetská zvuková koupel a masáž celého těla
Masáže Slovinský dotek – solný peeling a zábal z mořských řas, masáž celého těla a obličeje
Římská masáž – zvuková koupel s masáží celého těla a obličeje
Zlatá římská masáž – masáž těla a obličeje šípkovým olejem s částečkami ryzího zlata
Bylinná masáž – masáž celého těla a obličeje s bylinnými snopy a bylinným olejem
Masáž lávovými kameny – masáž celého těla horkými lávovými kameny
Wellness masáž – masáž celého těla mandlovým olejem
Aroma masáž – masáž celého těla s kombinací různých bylinných masážních olejů
Solná masáž – masáž celého těla a obličeje levandulovým olejem a himalájskou solí, osvěžení mořskou minerální mlhou
Vinná masáž – masáž celého těla a obličeje s peelingem s hroznovým aroma
Antistresová masáž – antistresová masáž zad, hlavy a obličeje
Dětská čokoládová masáž

Koupele a péče o tělo

Koupele v minerální léčivé vodě s esenciálními oleji
Romantické koupele s kombinací soukromé sauny – pro 2 osoby
Koupele v mléku a medu s hydromasáží
Peelingové rituály celého těla
Detoxikační a hubnoucí programy
Kosmetické služby (čistící, hydratační a vyživující péče o pleť)
Manikúra a Pedikúra
Depilace celého těla
Hydroterapie – vodní terapie pro úlevu od bolesti
Kinezioterapie – různá cvičení s fyzioterapeutem
Magnetoterapie – fyzikální metoda léčby postižených částí těla

Ceník lze vyžádat přímo u CK.

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Za příplatek 740 Kč/os.: Plzeň, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 650 Kč/os.: Brno