Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem)

First Moment
Země: Slovinsko
Destinace: Rimske Toplice
Strava Polopenze
Doprava Autobusem
9500Autobusová dopravaKlimatizaceBazénWi-Fi
7 890 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Přednosti

Luxusní lázeňský komplex přímo propojený s ubytováním v krásném 4* hotelu, neomezené využívání termálních bazénů, vstup do saunového světa, s možností výletu a ochutnávky domácích sýrů

Popis

Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem) – s výletem a ochutnávkou domácích sýrů

Užijte si klid a načerpejte síly v nádherné pohádkové krajině panenských hor a lesů v údolí řeky Savinja. Lázeňský komplex Rimske Terme se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí ve Slovinsku v Rimských Toplicích. Lázeňský komplex je vybudován ve stylu římských lázní a nabízí maximální relaxaci těla i ducha. Akrotermální voda zde je jedna z nejbohatších na obsah chemických prvků a blahodárně působí na lidský organismus. Koupele v rimske vodě mohou zharmonizovat problémy s oběhem krve, uvolnit svalové napětí, zmírnit bolesti kloubů a páteře, zlepšit flexibililu, zrychlit metabolismus nebo stimulovat imunitní systém. Výborná poloha v krásném údolí řeky Savinja s nedotčenými lesy má také blahodárný vliv na chronická respirační onemocnění.

Termální komplex nabízí vnitřní a venkovní panoramatický bazén s termální vodou o teplotě 32°C, který je propojen s krytým bazénem. Dále 4 vnitřní a 3 venkovní masážní bazény s podvodními sedadly a podvodními lůžky a teplotou vody 35°C. Přímo v termálním komplexu se můžete osvěžit a občerstvit u bazénového baru. Termální komplex je přímo propojený s hotelem.
Saunový svět Varinia nabízí vnitřní i venkovní finskou saunu, parní sauny, infrasauny, solnou saunu, bio- bylinnou saunu, tepidárium s vyhřívanými postelemi, odpočívadla, vnitřní jacuzzi a ochlazující studený bazén.

Dále komplex nabízí unikátní historickou část termálních lázní s autentickými kamennými koupelemi a moderní hydromasážní vanou. Wellness centrum Amalija nabízí hostům nepřeberné množství různých druhů masáží, léčebných procedur a solnou komoru. V komplexu je k dispozici také kadeřnické studio Marta, fitness centrum, kosmetický salón nebo prostorné kongresové centrum. Centrum je ideální pro pořádání konferencí, teambuldingů, svateb, panelových diskuzí, workshopů, kurzů, společenských akcí, výstav, módních přehlídek nebo rautů. Pět plně vybavených konferenčních sálů má nejmodernější audio a video zařízení. Oddělovače místností umožňují upravit velikost prostor pro vaše potřeby a přání.

V restauracích v Rimske Terme si můžete pochutnat na moderních pokrmech obohacených o bohatou kulinářskou tradici. Restaurace císaře Ferdinanda, kde připravují teplá jídla přímo před hosty. Kavárna princezny Viktorie, kde se můžete ztratit v čase a vyzkoušet čaje připravené podle originálních římských receptur z bylin, které rostou v okolí či vychutnat si popíjení římského vína Malzum. V baru u bazénu se můžete v letních dnech zchladit koktejlem, výtečnou zmrzlinou nebo si pochutnat na lehkém občerstvení.

Hotelový komplex Rimske Terme se skládá ze tří propojených hotelů na ploše více než 30 000 m². Každý hotel má svůj jedinečný styl, který nabízí každému zákazníkovi vysoký komfort ubytování. Hotel Rimski dvor **** je nejnovější a nachází se mezi Hotelem Sofijin dvor a Hotelem Zdraviliški dvor. K dispozici je 68 pokojů. Pobyt se psem není v hotelu dovolen.

1. den
Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách, příjezd do Rimských Toplic, ubytování od 14 hodin, pobyt v lázních a volný program.

2. den
Odpoledne fakultativní výlet do Celje a návštěva místní ovčí farmy s degustací domácích sýrů, návrat zpět a pobyt v lázních, volný program.

3. den
Pobyt v lázních, volný program.

4. den
Předání pokojů do 11 hodin a odjezd do ČR.

Ubytování

Ubytování je zajištěno přímo v resortu Rimske Terme, v nejnovějším hotelu Rimski dvor ****.

Klimatizované dvoulůžkové pokoje Superior vybaveny LCD TV, Wi-fi, minibarem a trezorem.


Check in 14:00, check out 11:00.

Stravování

Polopenze - bohaté snídaně a večeře formou bufetu.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Další informace

Neomezené koupání v areálu termálního koupaliště od okamžiku příjezdu do odjezdu, volný vstup do fitness centra, používání županu a pantoflí, pitná termální voda z Amalijina pramene, neomezený přístup k internetu.


Fakultativní výlet do Celje a návštěva místní ovčí farmy s degustací domácích sýrů.

Celje je město, které je silně spjato se svou historií. I Římané mu dali silnou pověst, ale na vrcholu své slávy to bylo jedno z nejvýznamnějších evropských měst. Vládl v něm jeden z nejmocnějších rodů, který se svou silou a vlivem vyrovnal Habsburkům. Pod středověkým hradem se město rozvinulo v moderní, silně opevněné a živé centrum. I dnes patří k nejkrásnějším ve Slovinsku, s četnými muzei, spojením s přírodou a zážitky.

Návštěva ovčí farmy Podpečan, kde v současnosti žijí tři generace. Dům je starý asi 120 let a příjmení Podpečan se v této oblasti objevilo v roce 1831. V každém případě se v této části země hospodařilo téměř od počátku věků, dávno před pozemkovou reformou v 18. století. Na farmě mají 85 kusů skotu, z toho 50 dojnic, většinou hnědého plemene s vynikající kvalitou mléka z hlediska obsahu bílkovin. Farmářský sýr Podpečan je tedy darem od krav. Hlavní činností je chov dojnic.

V ceně výletu je bohatá degustace, (různé sýry, pomazánky, tvaroh, domácí salám, slanina, chleba...).

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Trasa A

Za příplatek 650 Kč/os.: Brno, bez příplatku: Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Bez příplatku: Plzeň, Klatovy, Horažďovice

Termíny a ceny

Slovinské termální lázně Rimské Terme (autobusem)
Slovinsko - Rimske Toplice

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
25.10. - 28.10.2024 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
8 190 Kč 7 890 Kč 3 850Kč
30.01. - 02.02.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
9 150 Kč 8 850 Kč 8 850Kč
01.05. - 04.05.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
9 150 Kč 8 850 Kč 8 850Kč
12.06. - 15.06.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
9 150 Kč 8 850 Kč 8 850Kč
18.09. - 21.09.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
9 150 Kč 8 850 Kč 8 850Kč
25.10. - 28.10.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
9 150 Kč 8 850 Kč 8 850Kč
11.12. - 14.12.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
9 150 Kč 8 850 Kč 8 850Kč
Cena zahrnuje

3x ubytování s polopenzí formou bufetu, neomezené využití bazénů s termální vodou, neomezený vstup do fitness centra, neomezená konzumace léčivé termální vody, 1x vstup do saunového světa Varinia, bohaté animační programy, návštěva Muzea Rimske terme, vypůjčení županů a pantoflí, dopravu klimatizovaným autobusem s WC a technický doprovod, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Pobytová taxa (cena za osobu a den, platba na místě) 2,5 €, registrační poplatek (cena za osobu a pobyt, platba na místě) 3 €. Fakultativní výlet do Celje a návštěva ovčí farmy s degustací sýrů 650 Kč (cena za osobu). Hrad Celje 7 € (cena za osobu, platba na místě), Hrad Celje a muzeum 10 € (cena za osobu, platba na místě).

Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 30 tis. – tarif K5SS (na osobu a den) 65 Kč, připojištění storna do 55 tis. - tarif S (na osobu a zájezd) 350 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5SS), pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 450 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S).

Příplatky

Saunový svět

Parní sauna (teplota 40–55 °C)
Finská sauna (teplota 80–100 °C)
Solná sauna (teplota 60–65 °C)
Bio sauna (teplota 50–60 °C)
Infračervená sauna (teplota 45–65 °C)
Vnitřní vířivka, Ochlazovací bazének, Odpočinková místnost, Venkovní terasa

Masáže

Masáže Valetuda – jílový peeling celého těla, tibetská zvuková koupel a masáž celého těla
Masáže Slovinský dotek – solný peeling a zábal z mořských řas, masáž celého těla a obličeje
Římská masáž – zvuková koupel s masáží celého těla a obličeje
Zlatá římská masáž – masáž těla a obličeje šípkovým olejem s částečkami ryzího zlata
Bylinná masáž – masáž celého těla a obličeje s bylinnými snopy a bylinným olejem
Masáž lávovými kameny – masáž celého těla horkými lávovými kameny
Wellness masáž – masáž celého těla mandlovým olejem
Aroma masáž – masáž celého těla s kombinací různých bylinných masážních olejů
Solná masáž – masáž celého těla a obličeje levandulovým olejem a himalájskou solí, osvěžení mořskou minerální mlhou
Vinná masáž – masáž celého těla a obličeje s peelingem s hroznovým aroma
Antistresová masáž – antistresová masáž zad, hlavy a obličeje
Dětská čokoládová masáž

Koupele a péče o tělo

Koupele v minerální léčivé vodě s esenciálními oleji
Romantické koupele s kombinací soukromé sauny – pro 2 osoby
Koupele v mléku a medu s hydromasáží
Peelingové rituály celého těla
Detoxikační a hubnoucí programy
Kosmetické služby (čistící, hydratační a vyživující péče o pleť)
Manikúra a Pedikúra
Depilace celého těla
Hydroterapie – vodní terapie pro úlevu od bolesti
Kinezioterapie – různá cvičení s fyzioterapeutem
Magnetoterapie – fyzikální metoda léčby postižených částí těla

Ceník lze vyžádat přímo u CK.

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Za příplatek 650 Kč/os.: Brno, bez příplatku: Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Bez příplatku: Plzeň, Klatovy, Horažďovice