Slovinsko na kole

First Moment 500 Kč do 30.09.
Země: Slovinsko
Destinace:
Strava Polopenze
Doprava Autobusem
9320Autobusová doprava
10 200 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Vydejte se s námi na kole do nejvýchodnější části Slovinska, oblasti plné vinic, památek a nádherné přírody. Čekají nás minimálně tři cyklistické vyjížďky, a kromě Slovinska zavítáme také do Maďarska či Chorvatska. Jeden den bude volnější program, kdy si přijdou na chuť jak milovníci relaxace v termálních lázní, tak příznivci pěší turistiky. Jednou z alternativ bude určitě i další cyklovyjížďka na přání.

1. den

Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách s plánovaným příjezdem do Lendavy během dopoledne. Čeká nás okružní nenáročná rovinatá etapa dlouhá cca 55 km s nastoupanými cca 190 m. Budeme se pohybovat severně od Lendavy a většinu první poloviny trasy strávíme na cestách v Maďarsku. Čekají nás úseky mezi loukami, vinicemi a také zčásti v lesích. Ubytování.

2. den

Hned po snídani se vydáme na krásný okruh západně od Lendavy. Zpočátku pojedeme zcela po rovině přes krásné vesničky ve směru na Ljutomer. Až tam ovšem nedojedeme, naše cesta se stočí na jih, překonáme řeku Muru a po několika kilometrech se dostaneme do Chorvatska. Naším hlavním cílem bude krásná dřevěná rozhledna Goričko sviralo nacházející se při vrcholu Mađerkin breg, který patří se svou výškou 341 m n.m. k nejvyšším kopcům v této oblasti zvané Međimurje. Za ideálního počasí je z ní vidět až do čtyřech států. Z tohoto menšího pohoří následně sjedeme opět do údolí řeky Mura a přes Mursko Središće se vrátíme zpět do Slovinska. Celková vzdálenost bude opět cca 55 km a nastoupáme cca 360 m. Ubytování.

3. den

Volný den s možností programu na přání. Tento den můžeme využít pro relaxaci v termálních lázních, prohlídku města Lendava včetně návštěvy místního hradu a dalších aktivit na přání. Pro zájemce je možné naplánovat i další cyklistický výlet. Ubytování.

4. den

Poslední naše etapa nás opět zavede do Maďarska, tentokrát východně od Lendavy. Nejprve se vydáme jihovýchodním směrem k hranici s Maďarskem, kde nás po většinu cesty čekají krásné rovinky. Budeme kroužit kolem kopců nad Lendavou a zavítáme i do města Lenti, které se až teprve ke konci 20.století stalo i městem lázeňským, jelikož teprve v roce 1970 zde byly objeveny horké prameny. Z Lenti se vydáme na jihozápad a čeká nás hlavní a prakticky jediné stoupání lesními úseky až k nejvyšším partiím poblíž Lendavy. Vrcholem bude unikátní ocelová vyhlídková věž Vinarium, ze které je krásný výhled do široké krajiny. Trasa měří cca 50 km a nastoupáme cca 350 m. Odjezd v odpoledních hodinách a příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Ubytování

Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s balkonem v hotelu Lendava***, koupelna se sprchou a WC, TV, Wi-Fi, vysoušeč vlasů, psací stůl, trezor, mini bar, rádio, telefon.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Hotel zajišťuje také jídlo pro hosty s intolerancí laktózy, lepku a také diabetiky (nutno nahlásit v CK předem).

Doprava

Doprava klimatizovaným mikrobusem.

Další informace

Bazénový svět: celoroční venkovní i vnitřní bazény s léčivou termální vodou o teplotě 28- 38°C. Letní venkovní bazény s teplotou vody 26-29°C - 50 m olympijský bazén a dětské bazény. Saunový svět- 2 finské sauny, turecká sauna, infrasauna, relaxační místnost. Každý pátek a sobota je pro hosty připravena živá muzika.

Posloupnost programu zájezdu je v kompetenci průvodce. Program může být změněn či přizpůsoben aktuálním podmínkám.

Doprava

Doprava klimatizovaným mikrobusem.

Trasa A

Za příplatek formou jízdenky SA nebo Flixbus: Brno ( 600 Kč), bez příplatku: Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.

Trasa B

Bez příplatku: Plzeň, Klatovy, Horažďovice, Strakonice. Při min. počtu 6 lidí: Nepomuk, Blatná.

Termíny a ceny

Slovinsko na kole ***
Slovinsko

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
04.09. - 07.09.2025 4 Autobusem Polopenze
First Moment 500 Kč do 30.09.
  
10 700 Kč 10 200 Kč 10 200Kč
Cena zahrnuje

3x ubytování s polopenzí formou bufetu, neomezené využití bazénů s termální parafínovou vodou, neomezené využití venkovních bazénů, 1x denně vstup do saunového světa, vypůjčení županů (pro dospělé), vodní gymnastika (několikrát během týdně), animační programy, dopravu klimatizovaným mikrobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

pobytová taxa (cena za osobu a den, platba na místě) 2 €, registrační poplatek (cena za osobu a pobyt, platba na místě) 1 €. Ceník všech procedur na vyžádání u CK.

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Za příplatek formou jízdenky SA nebo Flixbus: Brno ( 600 Kč), bez příplatku: Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.

Trasa B

Bez příplatku: Plzeň, Klatovy, Horažďovice, Strakonice. Při min. počtu 6 lidí: Nepomuk, Blatná.