Terme Vivat - Hotel Vivat

First Moment
Děti do 4 let ZDARMA
Země: Slovinsko
Destinace: Moravske Toplice
Strava Polopenze
Doprava Autobusem
9390Autobusová dopravaKlimatizaceBazénWi-Fi
7 250 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Přednosti

Moderní lázeňský resort, bazény s černou léčivou vodou, hudební fontána, výborná strava

Popis

Lázeňský resort Termal VIvat se nachází v severovýchodní části Slovinska, v idylické vesnici s názvem Moravske Toplice Bazénový komplex Terme Vivat zahrnuje přibližně 2 000 m2 vodní plochy s vnitřními a venkovními bazény. Resort zde je proslulý svou jedinečnou léčivou bílou a černou termální vodou. Voda, která zde vyvěrá je hydrogenuhličitano- chlorido-sodného typu a má uznávaný status přírodního léčivého prostředku. Koupání v této vodě má na tělo mimořádně pozitivní vliv, osvěžuje ho, zlepšuje krevní oběh, snižuje nervové napětí a pomáhá pokožce se na slunci velmi rychle opálit. Jedinečná léčivá černá voda, kterou na světě naleznete pouze na tomto místě, vyvěrá z hloubky 1 250 má zakalený vzhled, slanou chuť, lehký ropný zápach a blahodárné účinky na tělo. Používá se k léčbě revmatických onemocnění a ortopedických potíží a k rehabilitaci po úrazech.

V komplexu se nachází bazénový svět, saunový svět, Fitness centrum, Wellness a Spa centrum, salón thajských masáží, Lázeňské centrum s nejmodernějším lékařským zařízením, kongresové centrum se 6 kongresovými sály. V Terme Vivat jsou 10 metrů od hotelu dvě unikátní fotbalová hřiště s přírodní trávou podle standardů FIFA o rozměrech 102 x 70 m i sportovní hala, kde se pořádají utkání v házené, volejbale, stolní tenise nebo sálovém fotbale. Nachází se zde také nejunikátnější hudební fontána na světě, kde si můžete vybrat hudbu podle svého přání a zatančit si v objetí termální vody. Najdete se zde také elektrostanici pro dobíjení Vašich elektromobilů. V hotelové restauraci Vivat si můžete vychutnat kulinářské speciality v čase snídaně, oběda a večeře. Špičkoví šéfkuchaři připravují místní a mezinárodní pokrmy, které připravují z lokálních čerstvých surovin také přímo před hosty. Zlatá restaurace se vyznačuje moderní architekturou a kulinářské zážitky si můžete zpestřit výhledem na Hudební fontánu a zámuřskou rovinu. V útulné atmosféře A-la carte restauraci Vita nebo moderní Skleněné restauraci si můžete vychutnat kulinářská mistrovská díla kuchařů, kteří pro vás připraví domácí a regionální speciality.

Hotel Vivat****superior je moderní hotel se 166 pokoji a nabízí hostům relaxační a aktivní dovolenou.

1. den
.Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách, příjezd do Moravských Toplic, ubytování od 14 hodin, pobyt v lázních a volný program.

2. den
Pobyt v lázních, volný program.

3. den
Pobyt v lázních, volný program.

4. den
Předání pokojů do 10 hodin a odjezd do ČR.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky o rozloze 27m2. Pokoj je vybaven nadstandartní manželskou postelí o rozměrech 200 x 200 cm, LCD Sat TV, telefonem, minibarem, trezorem, fénem na vlasy, wifi připojení. Některé pokoje mají francouzskou nebo klasickou terasu. Přistýlka je možná pouze pro děti do 13,99 let a je formou pohovky.

Na pokoji jsou k dispozici župany.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Možno dokoupit obědy.

Některé pokrmy kuchaři připravují přímo před hosty.
Při pobytu v pátek jsou v ceně zahrnuty prekmurjánské speciality.

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Další informace

Bazénový komplex
Vnitřní část bazénového komplexu zahrnuje rekreační bazén s průplavem, vířivky a dětský bazén. Samostatný vnitřní bazénový komplex s bílou a černou termální vodou, nesčetnými vodními masážemi a prostornými relaxačními zónami je určen výhradně pro dospělé, kteří si mohou dopřát dokonalou relaxaci v krásném prostředí bazénů.

Ve venkovní části hosté mohou využívat venkovní bazén s průplavem, olympijský bazén, bazén s unikátní černou termální vodou, wellness bazén a dětský bazén.

Teplota vody v bazénech: Vnitřní rekreační bazén 34 °C, Venkovní rekreační bazén 33 °C, Bazény s černou termální vodou 39 °C, Vířivky 37 °C, Dětské bazény 35 °C, Olympijský plavecký bazén 26 °C, Venkovní wellness bazén 33 °C.

Sauny
Saunový svět Vivat zahrnuje vnitřní i venkovní sauny od hamamu, finské, turecké, infračervené, bylinkové, tilária až po tematickou saunu „cimprana kuča“, venkovní knajpovací bazén a špičkové relaxační prostory, kde se seznámíte s kulturou saunování k uvolnění mysli, těla i duše.

Wellness
Wellness centrum Vivat vychází z příběhu pěti čínských živlů (voda, dřevo, oheň, země a kov) a je propojeno s příběhem místních živlů (slunečnice, mák, kámen a hlína), s důrazem na pohodu a krásu těla i mysli. Pyšní se širokou nabídkou masáží, koupelí, péčí o tělo, solnou místnosti a anticelulitidních a hubnoucích programů.

Thajský salón
V salonu thajských masáží Tawan zažijete dotek Orientu, protože vás thajské masérky nejrůznějšími masážemi přenesou do vzdálených zemí Orientu a přiblíží vám 2 500 let starou thajskou tradici, která oživí vaši mysl i tělo.

Terapie
Lázeňské centrum Vivat je vybaveno nejmodernějším lékařským zařízením (magnetoterapie, elektroterapie, laserová terapie, ultrazvuk...), které má v kombinaci s jedinečnou léčivou termální vodu s lázeňskými terapiemi a masážemi s léčivými teplými obklady na tělo hojivý a blahodárný účinek. Léči se zde: revmatická onemocnění, ortopedické problémy, problémy po úrazech -rehabilitace, nadváhu (hubnoucí programy).

Doprava

Doprava autobusem s klimatizací a WC. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

Trasa A

Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.

Trasa B

Za příplatek 740 Kč/os.: Plzeň, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 650 Kč/os.: Brno

Termíny a ceny

Terme Vivat - Hotel Vivat ****
Slovinsko - Moravske Toplice

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
03.10. - 06.10.2024 4 Autobusem Polopenze
First Moment
  
7 550 Kč 7 250 Kč 2 090Kč
Cena zahrnuje

3x ubytování s polopenzí formou bufetu, welcome drink, neomezené využití bazénů s termální vodou, neomezený vstup do fitness centra, vypůjčení županů a ručníků na koupání, dopravu klimatizovaným autobusem s WC a technický doprovod, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Pobytová taxa (cena za osobu a den, platba na místě) 2,5 €, registrační poplatek (cena za osobu a pobyt, platba na místě) 1,5 €.

Pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 35 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 20 tis. – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna do 30 tis. – tarif K5SS (na osobu a den) 65 Kč, připojištění storna do 55 tis. - tarif S (na osobu a zájezd) 350 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5SS), pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 450 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S).

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Praha, Dobříš, Příbram, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.

Trasa B

Za příplatek 740 Kč/os.: Plzeň, Klatovy, Horažďovice
Za příplatek 650 Kč/os.: Brno