Londýn s výletem po stopách anglických králů

Země: Velká Británie
Destinace: Anglie - Londýn
Strava Snídaně
Doprava Autobusem
Autobusová dopravaPro rodiny s dětmi
8 290 Kč
Cena od
Ukázat termíny a ceny
  • Podrobný popis
  • Doprava
  • Destinace
Popis

Náš zájezd vás zavede do města, které bylo v 19. století metropolí britského impéria, jež zahrnovalo téměř polovinu celého světa. Dlouho byl Londýn největším městem na zeměkouli. Jednu z nejslavnějších světových metropolí vám chceme představit nejen prostřednictvím jejích bulvárů, patrových busů, červených telefonních budek, Big Benu, nábřeží Temže a proslulých muzeí. Protože je sídlem královny, provedeme vás i po aristokratických památkách. Za nimi se můžete vydat prostřednictvím našeho fakultativního výletu, který vám oživí například postavu renesančního panovníka Jindřicha VIII. v zámku Hampton Court, královnu Alžbětu v rezidenci Windsor nebo současné prince před kolejí v Etonu.

1. den

odjezd v dopoledních hodinách z České republiky přes Rozvadov, průjezd Německem a Belgií do Francie. Noční přejezd trajektem z Calais do anglického Doveru.

2. den

příjezd do Londýna a celodenní program v britské metropoli: prohlídka některých slavných pamětihodností - Whitehall, parlament, Westminster Abbey, Westminster Cathedral, Victoria Station, Hyde Park, Buckingham, Admiralita, náměstí Trafalgar s Národní galerií (vstup volný), London Eye (135 m vysoké ruské kolo na břehu Temže), čínská čtvrť Soho – možnost společné večeře, nocleh.

3. den

polodenní fakultativní výlet po stopách anglických králů: rezidence Windsor (historické i současné sídlo královské rodiny), Eton College (elitní kolejní škola z 15.století, kde studovali mj. princové William a Harry) a renesanční zámek Hampton Court (oblíbená rezidence Jindřicha VIII.) (350,- Kč). Odpoledne volný program v Londýně, možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds, nocleh.

4. den

celodenní program v Londýně: prohlídka Britského muzea (vstup volný), prohlídka katedrály svatého Pavla, hradu Tower, mostu Tower Bridge, doků St. Catherina aj. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do Doveru na noční trajekt na kontinent.

5. den

návrat přes Belgii a Německo, příjezd do České republiky v odpoledních hodinách.

Trasa A

Bez příplatku: České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Blatná, Nepomuk, Plzeň, Rozvadov.

Trasa B

Za příplatek: Brno (600 Kč), bez příplatku: Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany.

Termíny a ceny

Londýn s výletem po stopách anglických králů
Velká Británie - Anglie - Londýn

  • Detailní přehled
    cen ubytování a příplatků
  • Rychlý
Termín Dní Doprava Strava Cena za osobu od Cena za dítě od
08.11. - 12.11.2023 5 Autobusem Snídaně    8 290 Kč 8 290Kč
Cena zahrnuje

2x ubytování se snídaní v hotelu v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, dopravu autobusem s klimatizací a WC, trajekt přes La Manche, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

výlet po stopách anglických králů (cena za osobu) 450 Kč (cena za autobusovou přepravu s průvodcem, vstupné není zahrnuto v ceně výletu), vstupné,3pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 45 Kč.

Probíhá načítání...

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Trasa A

Bez příplatku: České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Blatná, Nepomuk, Plzeň, Rozvadov.

Trasa B

Za příplatek: Brno (600 Kč), bez příplatku: Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany.